KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 13185083
nr 1318 5083
Sven Holm
(f. 1934), Sverige
Färgkrita, "På väg 2". Signerad, daterad 1977. Motivet: 32x42cm
Sven Holm, svensk målare och tecknare född 1934.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 april 2020
kl 18:40:57
4/4 10:02:50
5/4 20:04:15